Hakkımızda

    Firmamız ticari hayatına 1963 Yılında  “ÖRNEK TİCARET” adı altında  başlamış olup 2000 Yılından itibaren  “DİRİL İNŞAAT & TİCARET” olarak faaliyetine devam etmektedir.


    Firmamız hırdavat, nalburiye, boya, seramik yalıtım-izolasyon ve her türlü inşaat malzemeleri ürünleriyle yapı sektöründe günümüze kadar hizmet vermiş ve vermeye de devam etmektedir. Şirketimiz müşterilerini en iyi ve en kaliteli yapı malzemeleri ürünleriyle tanıştırarak günümüze kadar müşteri memnuniyetini sağlamıştır ve sağlamaya da devam edecektir.


    Firmamız hırdavat ürünleri ve inşaat malzemeleri adı altında çok geniş ürün yelpazesiyle sağlam yapıların inşaa edilmesine imkân tanımıştır. Her geçen gün büyüyen müşteri portföyümüze hem edindiğimiz tecrübeleri aktarıyoruz hem de yeni tecrübeler edinerek yapı malzemeleri sektöründe büyümeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin verimliliğini artırmayı, kendi işine odaklanmasını sağlamayı ve her anlamda katma değer elde etmesini hedefliyoruz.


    "DİRİL İNŞAAT &TİCARET olarak siz müşterilerimizin memnuniyetini temel alarak, sistem ve teknoloji yatırımlarımızı aynı hızla sürdürerek, sürekli gelişme yönündeki hedef ve arzumuzu korumayı ana felsefemiz olarak kabul edeceğiz.


SİNCE
1963

Firmasal Değerlerimiz
Vizyonumuz
Misyonumuz
Web Tasarım: Webuca