CHANGERSLA YIKANABILIR - GUMUS IYONLU MASKE SATISIMIZ BASLAMISTIR  • CHANGERSLA MASKE

  • SATIŞ LİNKİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR;

  • https://www.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/changers-gumus-iyonlu-yikanabilir-bez-maske-itu-cekirdek-siyah-renk-1-adet-fiatidir-kargo-dahil_pdp_603011498HİJYENİK KİLİTLİ PAKET MASKE (N90)

 

+

 

MASKE TUTUCU ARKA APARAT

 

+

 

BURUN TELİ

 

 

CHANGERSLA Patentli Nano Teks kumaş teknolojisi ile ürettiği kumaşları ile Gümüş iyonizerli Maskeler ile hijyen ve koruma sağlamaktadır. 

Maskemiz 0.1 micron nano 3 boyutlu dokuma teknolojisi ile dokunmuş gümüş iyonizer içeren patentli bir üründür.

Ürünümüzün paketinde de görebileceğiniz gibi ISO 45001:2018, ISO 10002, ISO 13485:2016 sertifikalarına sahip maskemizin DMO (Devlet Malzemeleri Ofisi) Kodu:1200235012?dir. Bir çok devlet kurumunda maskemiz kullanılmaktadır ve bez maske yönetmeliği için maskemiz örnek alınmıştır. 

 

Kullanım Talimatı

 

Maskeniz paketlenir iken dezenfekte edilerek paketlenmektedir. Paketi açtığınızda gümüş iyonizerleri harekete geçirmek için, maskenin ön ve arka kısımlarına dezenfektan ya da kolonya uygulayın. Bu işlemi akşam ve gün içinde de tekrarlarsanız, gümüş iyonizerleri aktifleştirerek yıkanabilir bez maskenizin kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Maskenizi ambalajından ilk çıkardıktan sonra bir süre bekletip dezenfektanın kurumasını bekleyiniz.

Maskenizi istediğiniz zaman yıkayabilirsiniz. Yıkama esnasında lütfen yumuşatıcı kullanmayın.

Tüm istek ve bilgi talepleriniz için 24 saat bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.    

 

Sertifikalarımız

 

ISO 13485

ISO 45001

93/42/EEC

ISO 10002 

 

ÖNEMLİ NOT 

 

Piyasada nano adı ile satılan siyah bez maskelerden değildir. Mayo kumaşından yapılan bu tür maskelerden uzak durmanızı sağlığınız açısından önemle tavsiye etmekteyiz.Taklitlerinden sakınınız.

 

SEVDİKLERİNİZİN HAYATI İLE OYNAMAYIN!

Dijital baskılarda kullanılan hiç bir boya solumak için üretilmemiştir! Dışarıda satılan baskılı, boyalı çocuk-yetişkin maskeleri ağır solvent ve çinko içerir. Bu maskeleri sevdiklerinize-çocuklarınıza kullandırmak, kanser riskini ciddi oranda arttırır.

 

 

CHANGERSLA MASKE HAKKINDA GENEL SORULAR

 

 

1)CHANGERSLA MASKEMİ NASIL KULLANMALIYIM ?

 

Maskenizi kullanmadan önce ellerinizi yıkayın. Maskenizi burnunuzun üstüne yerleştirin. Kulak askılarını tokalarından ayarlayın. Maskenizi takıp çıkartırken sadece kulak askılarından tutun. Ellerinize, yüzünüze ve maskenize dokunmayın. Dışarıdan takılabilen maske telinizi maskenizin ön kısmına yapıştırabilir ve burnunuza göre şekil verebilirsiniz.

 

2)CHANGERSLA MASKEMİ NASIL SAKLAMALIYIM ?

 

Maskenizi size gönderilen alüminyum ambalajı içerisinde saklayabilirsiniz.

 

3)CHANGERSLA MASKEMİ NE SIKLIKLA YIKAYABİLİRİM ?

 

Maskeniz için üretilen kumaşların içerisine antiviral ve antimikrobiyal özellikte olan gümüş iyonu ve anti viral biopolimer nano partikül parçacıkları yüklenmiştir. Bu parçacıklar günlük 1 kez yıkamada 30 güne kadar koruma sağlar.

 

4)CHANGERSLA MASKEMİ NASIL YIKAYABİLİRİM ?

 

Maskenizin yıkanmasında çamaşır yıkama ya da kurutma makinelerini kullanmayın! Sadece sabunla elde yıkayabilirsiniz.

 

5)CHANGERSLA MASKE 0,1 MICRON NANO DOKUMASI COVID-19 İÇİN YETERLİ MİDİR ?

 

Koronavirüs 0.17 mikron boyutundadır ve maskenin deliklerinden geçemez. Çünkü koronavirüs "airborne" sınıfındadır; kendi kendine havada yüzmez. Konuşma, öksürme ve hapşırma sırasında tükürük içinde ortama saçılır, yani bir taşıyıcısı vardır. Seyahat ettiği damlacık ile birlikte boyutu 5 mikrona kadar çıkar. Bu boyuttaki enfeksiyöz maskeden geçemez ve filtrelenir.

 

6)CHANGERSLA MASKEYE NEDEN GÜVENELİM?

 

Ürünümüz ISO 45001:2018, ISO 10002, ISO 13485:2016, 93/42/EEC sertifikalarına sahiptir.

Ürünümüz size dezenfekte edilmiş bir şekilde görseldeki fermuarlı ambalaj içerisinde kargolanmaktadır.

 

7)CHANGERLA MASKE YAZLIK-KIŞLIK VEYA KALIN-İNCE MİDİR?

 

CHANGERLA maskelerini Yazlık-Kışlık veya Kalın-İnce olarak sınıflandırmak uygun değildir. Çünkü ürünün üretim amacı bireyleri virüs ve diğer partiküllerden korumaktır.(Partikülleri Süzmektir.) Maskelerin kalınlığı-inceliği önemli olmayıp, asıl önemli olan maskelerin partikül süzmesi için gerekli olan mikrondur. CHANGERSLA Maskeleri 0,1 Mikron olarak nano teknolojisiyle dokunmuş gümüş iyonizerli bir üründür.

 

Web Tasarım: Webuca